Dokumentacje

oferta firmy

Dokumentacje podatkowe

Strona głównaseparatorCeny transferowe

Identyfikacja

EDG Spółka Audytorska świadczy usługi w zakresie identyfikacji podmiotów powiązanych na podstawie obowiązujących przepisów regulujących zagadnienie cen transferowych. Ponadto, w ramach świadczonych usług identyfikujemy transakcje zawarte pomiędzy podmiotami powiązanymi, dla których powstał obowiązek sporządzenia dokumentacji za dany rok podatkowy.

Sporządzanie dokumentacji podatkowych

Oferujemy usługi sporządzania dokumentacji podatkowych dla transakcji zawieranych pomiędzy podmiotami powiązanymi zgodnie z wymaganiami zawartymi w przepisach ustaw o podatku dochodowym, z uwzględnieniem Wytycznych OECD 
w sprawie cen transferowych dla przedsiębiorstw wielonarodowych oraz administracji podatkowych.

Weryfikacja dokumentacji podatkowych Klienta

EDG Spółka Audytorska świadczy usługi w zakresie weryfikacji poprawności oraz kompletności dokumentacji podatkowych sporządzonych samodzielnie przez Klientów. Powyższa usługa ma na celu weryfikację czy dokument sporządzony przez podmiot spełnia definicję dokumentacji podatkowej w rozumieniu przepisów prawa oraz ma na celu wskazanie istotnych ryzyk związanych z przedstawioną treścią dokumentacji, przyjętej metody i sposobu kalkulacji zysków oraz określeniem ceny przedmiotu transakcji.

Sporządzanie analiz porównawczych

Zespół cen transferowych EDG Spółka Audytorska posiada niezbędne narzędzia do sporządzania analiz porównawczych (benchmark studies). Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie przygotować analizę rynkowości zawartej transakcji, zgodnie z wybraną metodą kalkulacji ceny.

Polityka cen transferowych

Zespół cen transferowych świadczy usługi w zakresie opracowania polityki cen transferowych zarówno dla planowanych transakcji, jak i dla transakcji już realizowanych. Nasze działania polegają na zaprojektowaniu zasad rozliczeń dla poszczególnych rodzajów transakcji oraz przygotowaniu jednolitej metody kalkulacji ceny na podstawie porównywalnych danych rynkowych. Wprowadzenie polityki cen transferowych pozwala na osiągnięcie optymalnych zasad rozliczeń pomiędzy podmiotami powiązanymi, zgodnie z przepisami podatkowymi.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu jeśli mają państwo pytania odnośnie prezntowanych usług

Jesteśmy po to by wspierać, doradzać i rozwiązywać problemy. Nasze doświadczenie zawodowe w połączeniu ze zdobytą wiedzą sprawiają, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, bo jego satysfakcja jest naszym Sukcesem.
EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o.
ikona napisz do nas
© 2012-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona przygotowana przez firmę LifeInBrand