Oferta

oferta firmy

Nasza działalność

Strona głównaseparatorOferta
Ikona Audyt finansowy

Audyt

Prowadzimy badania i przeglądy sprawozdań finansowych, a efektem prac jest wyrażenie opinii wraz z raportem o tym, czy sprawozdanie finansowe jest zgodne z wymagającymi zastosowania zasadami rachunkowości oraz czy rzetelnie i jasno przedstawia, we wszystkich istotnych aspektach...
więcej

Ikona Rachunkowość Finansowa

Rachunkowość

EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Specjalizuje się także w ich wyprowadzaniu poprzez usuwanie wcześniejszych błędów wynikających z niewystarczającej wiedzy czy niedopatrzeń.
więcej

Ikona ceny transferowe

Ceny transferowe

Zespół EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług mających na celu minimalizowanie ryzyka podatkowego oraz ryzyka związanego z sankcjami karno-skarbowymi wynikającego 
z zawieranych transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi.
więcej

Ikona Ekspertyzy

Ekspertyzy

Coraz częściej stwierdzenie okoliczności mających istotne znaczenie dla rozstrzygnięcia sprawy wymaga wiadomości specjalnych, zasięga się opinii biegłego albo zespołu biegłych.
więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu jeśli mają państwo pytania odnośnie prezntowanych usług

Jesteśmy po to by wspierać, doradzać i rozwiązywać problemy. Nasze doświadczenie zawodowe w połączeniu ze zdobytą wiedzą sprawiają, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, bo jego satysfakcja jest naszym Sukcesem.
EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o.
ikona napisz do nas
© 2012-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona przygotowana przez firmę LifeInBrand