Rachunkowość

oferta firmy

Rachunkowość finansowa

Strona głównaseparatorRachunkowość

Prowadzenie ksiąg

EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak również świadczy usługi w zakresie doradztwa prawa bilansowego i podatkowego. Dostosowujemy procesy księgowe do indywidualnych potrzeb jednostki, pomagamy i wspieramy firmy w zakresie uporządkowania ksiąg rachunkowych, a następnie wprowadzamy odpowiednie standardy, sugerujemy odpowiednie rozwiązania, które mają pomóc i ujednolicić stosowane procedury w dalszej pracy.
więcej

Polityka
rachunkowości

EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. specjalizuje się w opracowywaniu polityki rachunkowości ściśle dostosowanej do specyfiki działalności każdej jednostki, analizując wszelkie rozwiązania, możliwości i uproszczenia, które w najpełniejszy sposób pozwolą spółce wykorzystać korzyści płynące z dobrze opracowanej polityki. Każdorazowo EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. przy opracowywaniu polityki rachunkowości analizuje zachodzące w jednostce zdarzenia gospodarcze i na tej podstawie wprowadza odpowiednie zasady rachunkowości oraz powiązane z nimi zasady ewidencji.
więcej

Instrukcja obiegu dokumentów

Instrukcja obiegu dokumentów nie jest sformalizowanym dokumentem sporządzanym według obowiązującego wzoru, powinna jednak zawierać wymagania określone w prawie bilansowym oraz w zarządzeniach wewnętrznych. Instrukcja dotyczy zasad sporządzania, kontroli i obiegu dokumentów księgowych oraz ich archiwizowania, wraz ze wskazaniem osób odpowiedzialnych. Jest to akt wewnętrzny, służący dokładnemu wyjaśnieniu postępowania pracowników, a w szczególności służb księgowych jednostki w celu właściwego udokumentowania operacji gospodarczych.
więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu jeśli mają państwo pytania odnośnie prezntowanych usług

Jesteśmy po to by wspierać, doradzać i rozwiązywać problemy. Nasze doświadczenie zawodowe w połączeniu ze zdobytą wiedzą sprawiają, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, bo jego satysfakcja jest naszym Sukcesem.
EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o.
ikona napisz do nas
© 2012-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona przygotowana przez firmę LifeInBrand