Zespół

Kadra EDG

Zespół specjalistów EDG

Strona głównaseparatorZespół

Zespół EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o.

Spółka współpracuje z wysoko wykwalifikowaną grupą ekspertów, którą cechuje rzetelne podejście do zadań. Ze względu na złożoność i specyfikę każde zlecenie rozpatrywane jest indywidualnie (specyfika, zakres, pytania, termin, cena), co pozwala na ustalenie merytorycznie poprawnego zakresu prac oraz sformułowanie ewentualnych pytań.

Zespół specjalistów z EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o., w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi, prowadzi ścisłą i stałą współpracę z przedstawicielami środowisk naukowych, związanych przede wszystkim z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu oraz Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu. Eksperci EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. przygotowali już ponad kilkadziesiąt opinii procesowych dla organów wymiaru sprawiedliwości.

Jesteśmy po to by wspierać, doradzać i rozwiązywać problemy. Nasze doświadczenie zawodowe w połączeniu ze zdobytą wiedzą sprawiają, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, bo jego satysfakcja jest naszym Sukcesem.
EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o.
ikona napisz do nas
© 2012-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona przygotowana przez firmę LifeInBrand