Ekspertyzy

oferta firmy

Ekspertyzy i dochodzenia gospodarcze

Strona głównaseparatorEkspertyzy i dochodzenia gospodarcze

Opinie i ekspertyzy

EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. w kształtowaniu opinii czy ekspertyzy zawsze wskazuje drogę, która doprowadziła do uargumentowania postawionej tezy, przedstawia opis metod i sposobu przeprowadzenia badań, określa porządek, w jakim je przeprowadzono oraz przytacza wszystkie argumenty oparte na specjalistycznej wiedzy. Eksperci EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. przygotowali już ponad kilkadziesiąt opinii procesowych dla organów wymiaru sprawiedliwości i ścigania.
więcej

Audyt śledczy

EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. przeprowadza dochodzenia w spółkach (spółce zależnej, bądź grupie spółek zależnych) poczynając od badania i weryfikacji dokumentacji finansowej, poprzez analizę potencjalnych obszarów nadużyć zw. z niewypłacalnością, bankructwem i upadłością, kończąc na analizie zagrożeń z makrootoczenia – weryfikacji wpływu kontrahentów czy spółek zależnych.
więcej

Forensic

Nasi specjaliści w pierwszej kolejności identyfikują i oceniają poziom ryzyka nieprawidłowości w organizacji Klienta, a następnie przygotowują rozwiązania, które mają na celu zapobieganie nadużyciom. Opracowywane przez spółkę analizy uwzględniają zarówno procesy zachodzące wewnątrz przedsiębiorstwa, jak i weryfikację zewnętrznych powiązań.
więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu jeśli mają państwo pytania odnośnie prezntowanych usług

Jesteśmy po to by wspierać, doradzać i rozwiązywać problemy. Nasze doświadczenie zawodowe w połączeniu ze zdobytą wiedzą sprawiają, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, bo jego satysfakcja jest naszym Sukcesem.
EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o.
ikona napisz do nas
© 2012-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona przygotowana przez firmę LifeInBrand