O Firmie

Nasza historia

Profil działalności

Strona głównaseparatorO firmie

Spółka EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. została założona w 2009 roku, a jej powstanie było odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie organów sprawiedliwości i ścigania. Z biegiem czasu spółka została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 3755. Wpis na listę w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem przyczynił się do wyodrębnienia oprócz działu ekspertyz i dochodzeń gospodarczych trzech dodatkowych departamentów:

  • Audytu

    wyspecjalizowanego w badaniu i przeglądach sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych
  • Rachunkowości

    w ramach którego realizowane są usługi: prowadzenie i wyprowadzanie ksiąg rachunkowych, opracowywanie polityki rachunkowości na potrzeby nowo powstałych podmiotów, jak również dostosowanie polityki rachunkowości do potrzeb podmiotów już istniejących.
  • Cen transferowych

    posiadającego specjalizację w zakresie identyfikacji podmiotów powiązanych oraz transakcji, dla których powstał obowiązek dokumentacyjny, sporządzaniu dokumentacji podatkowych, analiz porównawczych (benchmark studies) oraz przygotowywaniu polityki cen transferowych.

Oferta spółki

EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. specjalizuje się w badaniu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych, prowadzeniu ksiąg rachunkowych, przygotowywaniu dokumentacji podatkowych oraz sporządzaniu opinii i ekspertyz na potrzeby postępowań karnych i cywilnych. Spółka prowadzi także audyty śledcze oraz zajmuje się wspieraniem przedsiębiorstw...


Więcej

EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. oferuje w szczególności rzetelne opinie z zakresu analizy ekonomicznej, finansów, rachunkowości. Opinie te mają charakter formalnych opinii procesowych i przygotowywane są w zależności od potrzeb organu zlecającego i charakteru konkretnej opinii, na podstawie art. 193 § 2 K.p.k. (jako opinia jednostki specjalistycznej) albo na podstawie art. 195 § 2 K.p.k. (jako opinia biegłego powoływanego ad hoc albo zespołu takich biegłych). Opinie przygotowywane są także dla sektora prywatnego, dla przedsiębiorstw, które zetknęły się z przypadkami łamania reguł przyjętych przez uczestników wolnego rynku.Jesteśmy po to by wspierać, doradzać i rozwiązywać problemy. Nasze doświadczenie zawodowe w połączeniu ze zdobytą wiedzą sprawiają, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, bo jego satysfakcja jest naszym Sukcesem.
EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o.
ikona napisz do nas
© 2012-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona przygotowana przez firmę LifeInBrand