Ekspertyzy

oferta firmy

Opinie i ekspertyzy

Strona głównaseparatorEkspertyzy i dochodzenia gospodarczeseparatorOpinie i ekspertyzy

Opinie i ekspertyzy

Coraz częściej stwierdzenie okoliczności mających istotne znaczenie dla rozstrzygnięcia sprawy wymaga wiadomości specjalnych, zasięga się opinii biegłego albo zespołu biegłych. Opinia wydana przez biegłych może być kluczowym dowodem w sprawie. Moc przekonująca opinii biegłych uzależniona jest od argumentów, które pozwalają organom procesowym przyjąć opinię jako zasadną.

Jak możemy pomóc Twojej spółce?
EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. w kształtowaniu opinii czy ekspertyzy zawsze wskazuje drogę, która doprowadziła do uargumentowania postawionej tezy, przedstawia opis metod i sposobu przeprowadzenia badań, określenie porządku, w jakim je przeprowadzono oraz przytacza wszystkie argumenty oparte na specjalistycznej wiedzy. Eksperci EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. przygotowali już ponad kilkadziesiąt opinii procesowych dla organów wymiaru sprawiedliwości i ścigania.

Jesteśmy po to by wspierać, doradzać i rozwiązywać problemy. Nasze doświadczenie zawodowe w połączeniu ze zdobytą wiedzą sprawiają, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, bo jego satysfakcja jest naszym Sukcesem.
EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o.
ikona napisz do nas
© 2012-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona przygotowana przez firmę LifeInBrand