Ekspertyzy

oferta firmy

Audyt śledczy

Strona głównaseparatorEkspertyzy i dochodzenia gospodarczeseparatorAudyt śledczy

Audyt śledczy

Polska jest krajem, który dopiero zaczyna podążać trendem antykorupcyjnego prowadzenia firm. Korporacyjna działalność z zakresu zarządzania ryzykiem nadużyć i przeciwdziałania korupcji staje się coraz bardziej profesjonalna. Działania zagranicznych regulatorów wymuszają zmiany w firmach, wprowadzanie większej przejrzystości i aktywne wykrywanie nadużyć – i często zmiany te wprowadzane są również w polskich spółkach córkach międzynarodowych koncernów. Coraz więcej firm mając świadomość jak wiele może zyskać (finansowo czy wizerunkowo) zaczyna stosować aktywne podejście do nadużyć gospodarczych.

Jak możemy pomóc Twojej spółce?
EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o. przeprowadza dochodzenia w spółkach (spółce zależnej, bądź grupie spółek zależnych) poczynając od badania i weryfikacji dokumentacji finansowej, poprzez analizę potencjalnych obszarów nadużyć zw. z niewypłacalnością, bankructwem i upadłością kończąc na analizie zagrożeń z makrootoczenia – weryfikacji wpływu kontrahentów czy spółek zależnych

Jesteśmy po to by wspierać, doradzać i rozwiązywać problemy. Nasze doświadczenie zawodowe w połączeniu ze zdobytą wiedzą sprawiają, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, bo jego satysfakcja jest naszym Sukcesem.
EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o.
ikona napisz do nas
© 2012-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona przygotowana przez firmę LifeInBrand