Audyt

oferta firmy

Due Diligence

Strona głównaseparatorAudyt separatorDue Diligence

Due Diligence

Zabezpieczenie interesów aktualnych i przyszłych właścicieli przedsiębiorstwa jest jednym z głównych zadań procesu due diligence. Due diligence to proces gromadzenia informacji, a następnie przeprowadzania na ich podstawie dokładnej analizy dotyczącej wszystkich aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Proces ten stanowi weryfikację wszystkich informacji, które zostały wcześniej przekazane przez przedsiębiorcę, co w efekcie pozwala na poszerzenie wiedzy inwestora na temat inwestycji.

Jak możemy pomóc Twojej spółce?
EDG Spółka Audytorska opracowuje wyczerpującą analizę pod względem kondycji handlowej, finansowej, prawnej i podatkowej. Identyfikuje szanse i zagrożenia przed podjęciem właściwych negocjacji oraz przedstawia niezależne ekspertyzy i analizy ryzyk pozwalające zminimalizować niebezpieczeństwo związane z potencjalnymi transakcjami.

Jesteśmy po to by wspierać, doradzać i rozwiązywać problemy. Nasze doświadczenie zawodowe w połączeniu ze zdobytą wiedzą sprawiają, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, bo jego satysfakcja jest naszym Sukcesem.
EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o.
ikona napisz do nas
© 2012-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona przygotowana przez firmę LifeInBrand