Audyt

oferta firmy

Przegląd sprawozdań finansowych

Strona głównaseparatorAudyt separatorPrzegląd sprawozdań finansowych

Przegląd sprawozdań finansowych

Celem przeglądu sprawozdania finansowego jest wyrażenie stanowiska przez biegłego rewidenta, że w jednostce przekładającej sprawozdanie nie zidentyfikowano niczego, co nie pozwoliłoby na stwierdzenie, że sprawozdanie finansowe jest zgodne z wymagającymi zastosowania zasadami rachunkowości oraz że rzetelnie i jasno przedstawia, we wszystkich istotnych aspektach, sytuację majątkową i finansową, jak też wynik finansowy.

Jak możemy pomóc Twojej spółce?
EDG Spółka Audytorska przeprowadzając przegląd sprawozdania finansowego wykorzystuje swoją znajomość systemu księgowości i kontroli wewnętrznej działających w jednostce. Dokonuje analizy ich mocnych i słabych stron w celu ustalenia ewentualnych zagrożeń dla rzetelności i zgodności z wymagającymi zastosowania zasadami (polityką) rachunkowości danych, wykazanych w sprawozdaniu finansowym lub skróconym sprawozdaniu finansowym.

Jesteśmy po to by wspierać, doradzać i rozwiązywać problemy. Nasze doświadczenie zawodowe w połączeniu ze zdobytą wiedzą sprawiają, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, bo jego satysfakcja jest naszym Sukcesem.
EDG Spółka Audytorska Sp. z o.o.
ikona napisz do nas
© 2012-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona przygotowana przez firmę LifeInBrand